Events

Every Sunday

Sunday Roast

Every Sunday join us for a collection of delicious, succulent roasts and why not try a tasty Bloody Mary that you can customize by choosing alcohol base and spicy sauce.

Every Tuesday

Craft Tuesdays

"Every artist dips his brush in his own soul, and paints his own nature into his pictures"
Here in Old Mary's we believe that art is the best way to express and release your everyday anxiety as you enjoy a delectable cocktail or a cold beer.
Every week we have different themes and learn to use different materials, explore the depths of your imagination and challenge your self in a creative and pleasant way .
Gain a new skill, make friends, enjoy a few drinks and create a piece of art to have on your wall.
Entry is free and we will provide you with materials.

Every Wednesday

DeadSet Comedy

Come and join us every Wednesday to the funniest event in the area. Deadset Comedy has some of the funniest, wittiest and clever comedians and we have amazing atmosphere and cocktails will guarantee a great a time.

July 2018

World cup 2018

World cup 2018

14-06-2018

The World Cup kicks off in just a few short weeks.

We’re showing all the World Cup matches live, watch the football live on our plasma screens.

Private room bookings for viewing the games are available as well.

For bookings of 4 people and up, for food and the matches, free round of Camden Hells Lager.

Thursday June 14: Russia v Saudi Arabia (Group A) - Moscow (Luzhniki), 4pm

Friday June 15: Egypt v Uruguay (Group A) - Ekaterinburg, 1pm

Friday June 15: Morocco v Iran (Group B) - St Petersburg, 4pm

Friday June 15: Portugal v Spain (Group B) - Sochi, 7pm

Saturday June 16: France v Australia (Group C) - Kazan, 11am

Saturday June 16: Argentina v Iceland (Group D) - Moscow (Spartak), 2pm

Saturday June 16: Peru v Denmark (Group C) - Saransk, 5pm

Saturday June 16: Croatia v Nigeria (Group D) - Kaliningrad, 8pm

Sunday June 17: Costa Rica v Serbia (Group E) - Samara, 1pm

Sunday June 17: Germany v Mexico (Group F) - Moscow (Luzhniki), 4pm

Sunday June 17: Brazil v Switzerland (Group E) - Rostov-on-Don, 7pm

Monday June 18: Sweden v South Korea (Group F) - Nizhny Novgorod, 1pm

Monday June 18: Belgium v Panama (Group G) - Sochi, 4pm

Monday June 18: Tunisia v England (Group G) - Volgograd, 7pm

Tuesday June 19: Colombia v Japan (Group H) - Saransk, 1pm

Tuesday June 19: Poland v Senegal (Group H) - Moscow (Spartak), 4pm

Tuesday June 19: Russia v Egypt (Group A) - St Petersburg, 7pm

Wednesday June 20: Portugal v Morocco (Group B) - Moscow (Luzhniki), 1pm

Wednesday June 20: Uruguay v Saudi Arabia (Group A) - Rostov-on-Don, 4pm

Wednesday June 20: Iran v Spain (Group B) - Kazan, 7pm

Thursday June 21: Denmark v Australia (Group C) - Samara, 1pm

Thursday June 21: France v Peru (Group C) - Ekaterinburg, 4pm

Thursday June 21: Argentina v Croatia (Group D) - Nizhny Novgorod, 7pm

Friday June 22: Brazil v Costa Rica (Group E) - St Petersburg, 1pm

Friday June 22: Nigeria v Iceland (Group D) - Volgograd, 4pm

Friday June 22: Serbia v Switzerland (Group E) - Kaliningrad, 7pm

Saturday June 23: Belgium v Tunisia (Group G) - Moscow (Spartak), 1pm

Saturday June 23: South Korea v Mexico (Group F) - Rostov-on-Don, 4pm

Saturday June 23: Germany v Sweden (Group F) - Sochi, 7pm

Sunday June 24: England v Panama (Group G) - Nizhny Novgorod, 1pm

Sunday June 24: Japan v Senegal (Group H) - Ekaterinburg, 4pm

Sunday June 24: Poland v Colombia (Group H) - Kazan, 7pm

Monday June 25: Uruguay v Russia (Group A) - Samara, 3pm

Monday June 25: Saudi Arabia v Egypt (Group A) - Volgograd, 3pm

Monday June 25: Spain v Morocco (Group B) - Kaliningrad, 7pm

Monday June 25: Iran v Portugal (Group B) - Saransk, 7pm

Tuesday June 26: Denmark v France (Group C) - Moscow (Luzhniki), 3pm

Tuesday June 26: Australia v Peru (Group C) - Sochi, 3pm

Tuesday June 26: Nigeria v Argentina (Group D) - St Petersburg, 7pm

Tuesday June 26: Iceland v Croatia (Group D) - Rostov-on-Don, 7pm

Wednesday June 27: South Korea v Germany (Group F) - Kazan, 3pm

Wednesday June 27: Mexico v Sweden (Group F) - Ekaterinburg, 3pm

Wednesday June 27: Serbia v Brazil (Group E) - Moscow (Spartak), 7pm

Wednesday June 27: Switzerland v Costa Rica (Group E) - Nizhny Novgorod, 7pm

Thursday June 28: Japan v Poland (Group H) - Volgograd, 3pm

Thursday June 28: Senegal v Colombia (Group H) - Samara, 3pm

Thursday June 28: England v Belgium (Group G) - Kaliningrad, 7pm

Thursday June 28: Panama v Tunisia (Group G) - Saransk, 7pm
Book now!